אחסנת תכולת בית לטווח ארוך

אחסנת תכולת בית לטווח ארוך

מכירים את זה שאתם קונים הליכון ואחרי כמה זמן הוא נהפך למתלה בגדים? הארונות פשוט מלאים בחפצים שלא השתמשתם כבר שנים? זקוקים לחדר נוסף לשם בו ריהוט שאתם לא משתמשים אבל לא רוצים למכור? יש פתרון – מחסן אישי משלכם.

אחסנת תכולת בית לטווח ארוך הוא שירות המסופק על ידי אחסון בריבוע – מרכז אחסון המציע שירותי השכרת מחסן. באחסון בריבוע ובמרכזי אחסון נוספים כדוגמתו ישנם חללים גדולים מאוד המחולקים למאות מחסנים קטנים אישיים הניתנים להשכרה תמורת תשלום. מחיר השכרת מחסן נמדד לפי גודל השטח בקו"ב אותו אתם צריכים עבור אחסנת תכולת בית לטווח ארוך. לכל מחסן יש את השטח הפרטי שלו, עם דלת פרטית ומנעול לשם הגנה על התכולה. מחסנים אלו מציעים שרותי אחסון כדוגמת התגוננות מפני מכרסמים, ציפורים, אש, הגנה מפני פריצות, ניקיון ואוורור מתאימים וכדומה, כמו כן הינם פועלים על פי תקנות ותקנים המוכתבות בחוק בין שאתם משתמשים במחסן עבור אחסנת תכולת בית לטווח ארוך, או עבור אחסנת תכולת בית לטווח קצר, אחסון לוגיסטי או אחסנה לוגיסטית עבור העסק שלם, אחסון תכולת דירה או כל מטרה אחרת, שאתם מאחסנים את תכולת הבית שלכם במחסנים כדוגמת אחסון בריבוע, תוכלו לישון היטב בלילה ולהיות בטוחים שהחפצים היקרים שלכם נהנים מתנאי אחסון מושלמים.

היתרונות של אחסון תכולת בית לטווח ארוך

מחיר – בדרך כלל ניתן לקבל מחיר טוב יותר ממרכזי האחסון אם הלקוח מתחייב לתקופה ארוכה של שנתיים ומעלה. מבחינה כלכלית זה מאד משתלם, בעוד בועת הנדל"ן גדלה ומחירי הדירות מטפסים כלפי מעלה כאן אתם נהנים ממחיר נמוך מאד עבור מחסן אישי שלכם שתוכלו לשם בו את כל החפצים שאינכם משתמשים בהם ביומיום וכך להשכיר דירה קטנה יותר במחיר שפוי.
שטח – בישראל מחיר הנדל"ן יקר לכן מחסן אישי נחשב למותרות, בבתים שכן יש מחסן יש להם יתרון גדול מאד ושמו שטח נוסף לאחסון. במסגרת השירות של אחסנת תכולת בית לטווח ארוך, כפי שתוכלו למצוא במחסני אחסון כדוגמת אחסון בריבוע הממוקם במרכז הארץ, אתם שוכרים שטח אחסון פרטי שלכם בכל גודל שתרצו, והשטח הזה עומד לרשותכם, ורק לרשותכם בכל יום ובכל שעה שתחפצו. שהוא מוגן מפני גניבות חסין לאש ולרטיבות. היתרון הגדול של אחסנת תכולת בית לטווח ארוך הוא שהמחסן נותן לכם את החדר או השטח אם תרצו שכל כך חסר לכם בבית. ורק שירות אחסנת תכולת בית לטווח ארוך יכול לספק לנו אותו.

מספר טיפים עבור אחסנת תכולת בית לטווח ארוך:

  • אחסנו אך ורק מה שבוודאות לא תזדקקו לו בשנה שנתיים הקרובות כמו ספרים שלא פתחתם שנים, או בגדים שלא לבשתם מעולם אבל לא ממש רציתם לתרום, רהיטים ישנים או חפצים בעלי ערך רגשי
  • חשוב לארוז כל פריט בנפרד בצורה מיטבית, אם זה בגדים אז בשקיות מיוחדות, אם מדובר בספרים אז מומלץ לא לדחוס יותר מדי ספרים לקופסא אחת, פן היא עלולה להיקרע בהובלה, מומלץ לחלק למספר קופסאות קרטון.
  • פריטים שהם יקרים כמו סרוויס או ציוד אלקטרוני אנו ממליצים על יריעת פצפצים מפלסטיק ולעטוף בה מספר פעמים את הפריט.
  • בהובלה מומלץ ניתן לעטוף מקרר שלם באמצעות ניילון נצמד מספר פעמים על מנת שדלתותיו ישארו סגורות היטב, ולהגנה נוספת מפני אבק – לעומת זאת באחסון אנו ממליצים להשאיר את דלתות המקרר מעט פתוחות כהגנה מפני הצתברות של טחב ולחות
  • העדיפו לארוז בארגזים קטנים כדי לנצל טוב יותר את נפח החדר

אם אתם בעלי עסק ומעוניינים באחסון לוגיסטי יש באחסון בריבוע פתרונות אחסנה מצויינים במיוחד בשבילכם, מחסן לאחסון או שטח אחסון במיוחד בשבילכם בכל גודל שתצתרכו זמין במיוחד בשבילכם.

%d בלוגרים אהבו את זה: